Egészségügyi adminisztrátor munkatársat keresünk

Szeretne segítő szakmában, családias környezetben dolgozni?

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi részen álló Reménysugár Habilitációs Intézet várja olyan munkatárs jelentkezését, aki segíti a fogyatékkal élő lakóink életét, mindennapjaik szebbé tételét. Egészségügyi adminisztrátor munkatársat keresünk közalkalmazotti jogviszonyba, határozatlan időre.

Munkaidő: teljes munkaidőben, napi 8 órában

Ellátandó feladatok:

  • orvos-egészségügyi feladatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
  • kapcsolattartás a patikával (gyógyszerek bevétele, regisztrálása, gyógyszerváltozások követése),
  • lakók szakrendelésre utalásával kapcsolatos ügyintézés (időpont kérése, iratok összekészítése, gépkocsi igénylés),
  • alapvető ápolási feladatok elvégzése

Amit kérünk:

  • érettségi, előny: szakápolói végzettség
  • legalább 2-3 év tapasztalat adminisztrációs területen
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office: Word, Excel)
  • jártasság a munkaterületen használandó egészségügyi programokban (Visual Ixdoki)
  • segítő szemlélet, együttműködési és problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős (heti 40 óra) határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás, a munkabér közalkalmazotti illetmény és a munkához kapcsolódó különböző pótlékok
  • szociális (nem kórház) jellegű feladatellátás
  • modern, jól felszerelt, korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal és érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:06-1-424-0810/munkaügy