Gépjárművezető – karbantartó

Gépjárművezető/karbantartót keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet várja olyan dolgozó jelentkezését, aki rászoruló embertársaink otthonában végezne hasznos feladatot.

Ellátandó feladatok:
Kapcsolt munkakörben: hivatalos küldemények szállítása, az intézmény lakóinak kórházba, vizsgálatra, rendezvényekre eljuttatása, egyéb sofőr feladatok ellátása személyautóval és kisbusszal. A műszaki csoport tagjaként továbbá különböző karbantartási feladatok ellátása utasítás szerint.

A munkakör betöltéséhez legalább C kategóriás vezetői engedély szükséges. Több ipari szakképzettség előnyt jelent.

 Elvárások:

  • gépjárművezetésben szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • karbantartási területen jártasság,
  • együttműködési képesség, problémamegoldó képesség, udvariasság és pontosság

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • modern, jól felszerelt, korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal tölthető be. Felvételkor erkölcsi bizonyítvány is szükséges, aminek megszerzésében eligazítást nyújtunk.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 16 óra között az alábbi telefonszámon:

06-1-424-0810/munkaügy

Az álláspályázat megjelenik a www.kozigallas.gov.hu felületen is.