Karbantartó

Karbantartó munkatársat keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet keres karbantartó munkakörbe, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Ellátandó feladatok:
A műszaki csoport tagjaként különböző rendszeres vagy időszakos karbantartási feladatok és ház körüli munkák ellátása utasítás szerint.

 Elvárások:

  • ipari-jellegű képesítés
  • műszaki területen szerzett tapasztalat
  • karbantartási folyamatokban való jártasság
  • fizikai munka végzéséhez alkati rátermettség

 Előnyt jelent:

  • több ipari területen szerzett szakképzettség
  • C vagy magasabb kategóriás vezetői engedély megléte,

Szükséges kompetenciák:

  • együttműködési képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • udvariasság és pontosság

 Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • modern, jól felszerelt, korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés

 Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

 Levélben vagy a portaszolgálaton zárt borítékban leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

 Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal tölthető be. Felvételkor erkölcsi bizonyítvány is szükséges, aminek megszerzésében eligazítást nyújtunk.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 16 óra között az alábbi telefonszámon:
06-1-424-0810/humánerőforrás