Pénzügyi vezetőt keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet keres pénzügyi vezető munkakörbe, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig tartó napi nyolc órás munkavégzés

Feladatok:

A pénzügyi csoport irányítása (az Intézet SZMSZ-ében foglalt feladatok vonatkozásában), melyben 3 fő dolgozik. Főbb feladatok: tervezés, beszámolók készítése, könyvviteli feladatok végzése; a tárgyeszköz és anyaggazdálkodás ellenőrzése; belső szabályzatok kezelése/kidolgozása; együttműködés az üzemeltetési vezetővel. Felelős kapcsolattartás a külső szervezetekkel, első sorban az intézmény fenntartójával, a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság gazdasági szervezetével.

Elvárások:

  • főiskola, gazdasági szakirány
  • államigazgatás költségvetési-pénzügyi területen szerzett 5 év szakmai tapasztalat
  • MsOffice (Excel) magabiztos használata
  • számviteli, pénzügyi szoftver kezelése

Előnyt jelent:

  • Ecostat program készségszintű használata
  • költségvetési szervnél hasonló munkaterületen szerzett 5 évet meghaladó szakirányú szakmai tapasztalat
  • MsOffice (Excel) magas szintű használata
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Szükséges kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • együttműködési képesség
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • modern, jól felszerelt, korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  •  vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal és érvényes erkölcsi bizonyítvány meglétével tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:06-1-424-0810/humánerőforrás