Lakóegység-vezetőt keresünk

Szeretne segítő szakmában, családias környezetben dolgozni?

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi részen álló Reménysugár Habilitációs Intézet várja Lakóegység-vezető munkatárs jelentkezését. A keresett munkatárs segítené a részleg súlyosan értelmi és mozgásszervi fogyatékkal élő lakóinak életét, mindennapjaik szebbé tételét. A kinevezés közalkalmazotti jogviszonyban, határozatlan időre szól, a vezetői megbízás pedig jelenleg 2022.05.31-ig tart.

Ellátandó feladatok:

A lakóegység vezetője felelős az adott lakóegység szakmai személyzetének és szakmai munkájának megszervezéséért, irányításáért és ellenőrzéséért, a munkafolyamatok koordinálásáért:

  • a lakóegységbe tartozó lakók magas színvonalú ellátásának teljes körű biztosítása;
  • az egységben működő ápolási, gondozási és fejlesztési feladatok összehangolása;
  • az egységben dolgozók havi beosztások elkészítése;
  • felelős formális és érthető információáramlás kialakítása a saját és az Intézmény többi egysége között;
  • aktív részvétel team értekezleteken
  • az egységben megvalósuló kimagasló munka érdekében ellenőrzési feladatok ellátása;
  • a lakók érdekében rendszeres kapcsolattartás megvalósítása a törvényes képviselőkkel.

A munkakör ápoló, gyakorló ápoló, szociális szakgondozó, szociális asszisztens, pszichiátriai gondozó, szenvedélybeteg gondozó, gerontológiai gondozó, szociális munkás szakképesítések egyikével tölthető be!

Elvárásaink:

  • hasonló munkaterületen szerzett szakirányú vezetői tapasztalat
  • segítő szemlélet
  • együttműködési készség a munkatársakkal
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Szükséges kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős (heti 40 óra) határozatlan idejű szerződés
  • középvezetői bérezés
  • törvényes, pontos elszámolás, a munkabér közalkalmazotti illetmény és a munkához kapcsolódó különböző pótlékok
  • modern, korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés
  • a beilleszkedés támogatása

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal tölthető be. Felvételkor erkölcsi bizonyítvány is szükséges, aminek megszerzésében eligazítást nyújtunk.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:

06-1-424-0810/humánerőforrás