Szakács munkatársat keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi részben álló Reménysugár Habilitációs Intézet jelentkezőt vár modern, jól felszerelt konyhája szorgos csapatához!

Ellátandó feladatok:

Gondoskodik a megfelelő mennyiségű és minőségű ételek elkészítéséről, valamint kiszállításra való előkészítéséről a HACCP előírások szigorú betartása mellett. Az élelmezésvezetővel közösen ellátja az élelmiszer-raktárosi teendőket.

A konyhai kisegítők munkájának irányításával gondoskodik a nyersanyagok előkészítéséről, illetve az egyes előkészítési teendőket önállóan elvégzi. Biztosítja a főzőkonyha és a hozzátartozó helyiségek ÁNTSZ előírása szerinti higiénéjét.

Elvárásaink:

  • szakács végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • segítő szemlélet
  • együttműködési készség a munkatársakkal

Szükséges kompetenciák:

  • önállóság
  • problémamegoldó hozzáállás
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős (heti 40 óra) határozatlan idejű szerződés
  • folyamatos munkarendben napi 8 órás munkavégzés (6 és 14 óra közötti munkaidő)
  • emelt bérezés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • modern, jól felszerelt, nemrég épült, korszerű munkahelyi környezet
  • beilleszkedés támogatása, jó munkahelyi csapatszellem
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását!

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal és érvényes erkölcsi bizonyítvány meglétével tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:06-1-424-0810/humánerőforrás