Könyvelőt keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet keres könyvelő munkakörbe, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig tartó napi nyolc órás munkavégzés

Feladatok:

Házi segítségnyújtási szolgáltatással kapcsolatos számlák kiállítása, analitikus nyilvántartása, fizetési felszólítások kiküldése. Előirányzattal kapcsolatos adatszolgáltatás, analitika készítse. Áfa, rehab. bevallás készítése. Szerződések nyilvántartása, aktualizálása. Kötelezettségvállalás nyilvántartása az EcoStat programban. Leltározási feladatokban való közreműködés. Tárgyi eszközök rögzítése a CT-EcoStat programban. Az analitikus nyilvántartás és a főkönyvi könyvelés folyamatos egyeztetése. Statisztikák, adatszolgáltatások készítése. Főkönyvi könyvelő helyettesítése szabadság, betegség idején.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Költségvetési szervnél szerzett minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • CT-EcoStat program ismerete
  • szociális terület ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • együttműködő hozzáállás
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  •  vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal és érvényes erkölcsi bizonyítvány meglétével tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:

06-1-424-0810/humánerőforrás