Műszaki ügyintézőt keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet keres műszaki ügyintéző munkakörbe, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig tartó napi nyolc órás munkavégzés

Feladatok:

  • a kivitelezési, illetve épület felújítási és karbantartási munkák szervezésének, koordinálásának, műszaki felügyeletének segítése
  •  műszaki, üzemeltetési, adminisztratív feladatok ellátása
  • az Intézet működtetése során fellépő karbantartási, javítási, munkáiban való részvétel.
  • a KEF és a DKÜ portálon a beszerzések megrendelése, nyomon követése és átvétele
  • karbantartási igény felmérése, vezetővel való egyeztetése, eseti meghibásodások megjavítása, egyedi igények felmérése, döntésre előkészítése
  • részvétel az intézet leltározási és selejtezési feladataiban
  • kalibrálandó eszközök nyilvántartása, lejáratuk figyelemmel kísérése, szükséges szervízeltetés elvégeztetése.

Elvárások:

  • műszaki jellegű legalább középiskolai végzettség,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • önálló elemző és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • szociális terület ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • együttműködő hozzáállás
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • korszerű munkahelyi környezet
  • kedvezményes étkezés
  •  vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal és érvényes erkölcsi bizonyítvány meglétével tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon:

06-1-424-0810/humánerőforrás