Szociális és igazgatási ügyintézőt keresünk

Több mint 90 éves múltra visszatekintő, Budapest XXII. kerületi kertvárosi területen álló Reménysugár Habilitációs Intézet keres szociális és igazgatási ügyintéző munkakörbe, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Ellátandó feladatok:

Részvétel az adminisztratív tevékenységek ellátásában; szociális ügyintézés, titkársági feladatok, iktatás, adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése, külső-belső kommunikációban közreműködés

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • gépírás tudás
  • word, excel

Előnyt jelent:

  • ügyfélfogadásban jártasság
  • szociális terület ismerete
  • adminisztratív területen jártasság

Szükséges kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • együttműködési képesség
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés
  • törvényes, pontos elszámolás
  • korszerű munkahelyi környezet
  • jó munkahelyi csapatszellem
  • kedvezményes étkezés
  • vidékről bejáró dolgozónak utazási költségtérítés

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Levélben vagy a portaszolgálatra leadással is lehetséges az állásra jelentkezés.

Kérjük a felvétel miatt pontos telefonszám megadását.

A munkakör előzetes üzemorvosi vizsgálat után, egészségügyi alkalmassággal, koronavírus elleni védőoltással és érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal tölthető be.

Bővebb tájékoztatás hétköznap 8 és 15 óra között az alábbi telefonszámon: 06-1-424-0810/humánerőforrás